Help - Cauta - Membri - Calendar
Versiune intreaga: Groapa cu certuri
Hotnews.ro Forum > Actualitati > de toate, amestecate
pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
hotnewsadmin
Aici vor ajunge atacurile la persoana si raspunsurile la respectivele atacuri . Voi taxa doar exagerarile . Tot aici vor ajunge si unele offtopice .
axlslak
Citeaza (HotAdmin @ Apr 20 2010, 02:53 PM) *
Aici vor ajunge atacurile la persoana si raspunsurile la respectivele atacuri . Voi taxa doar exagerarile .

nu mi se pare corect sa ajunga SI raspunsurile la atacuri. si deci nici atacurile smile.gif

singuri nu putem? trebe neeaparat sa ne ordonezi tu?
hotnewsadmin
Citeaza (axlslak @ Apr 20 2010, 03:55 PM) *
nu mi se pare corect sa ajunga SI raspunsurile la atacuri. si deci nici atacurile smile.gif

Pai , se impaca lupul , capra si varza . Cei care se cearta , pot sa continue aici si cei care vor sa discute la subiect , pot continua la subiect .
Gelu77
Citeaza (axlslak @ Apr 20 2010, 02:55 PM) *

boule smile.gif
Till
Subscriu laugh.gif
Gelu77
Citeaza (Till @ Apr 20 2010, 03:05 PM) *
Subscriu laugh.gif

si promitem ca Groapa cu Certuri va fii cel mai hot subject on hotnews....cam cum e p'acolo la voi cu Oteveul smile.gif

trebuie sa ne chinuim insa sa aducem si niste manelisti pe aci....Moto, Capshu etc smile.gif
axlslak
la subiect. on topic. hahahaha smile.gif

imi imaginez (probabil corect) ca pe subiectele unde am devenit antipatic sau bou nu ati raspuns smile.gif

tzurlogen
Citeaza (Gelu77 @ Apr 20 2010, 03:18 PM) *
si promitem ca Groapa cu Certuri va fii cel mai hot subject on hotnews....cam cum e p'acolo la voi cu Oteveul smile.gif

trebuie sa ne chinuim insa sa aducem si niste manelisti pe aci....Moto, Capshu etc smile.gif

axlslak
Citeaza (HotAdmin @ Apr 20 2010, 02:57 PM) *
Pai , se impaca lupul , capra si varza . Cei care se cearta , pot sa continue aici si cei care vor sa discute la subiect , pot continua la subiect .

esti absolut sigur ca pot continua aici? nu de alta dar am sa te tin responsabil sa iti tii cuvantul.
hotnewsadmin
Citeaza (axlslak @ Apr 20 2010, 05:00 PM) *
esti absolut sigur ca pot continua aici? nu de alta dar am sa te tin responsabil sa iti tii cuvantul.

Sunt lucruri care nu pot fi spuse nici aici , sunt cuvinte care nu pot fi scrise nici aici . Insa da , aici e loc de cearta .

tzurlogen
Citeaza (HotAdmin @ Apr 20 2010, 04:02 PM) *
Sunt lucruri care nu pot fi spuse nici aici , sunt cuvinte care nu pot fi scrise nici aici . Insa da , aici e loc de cearta .

pai, hai sa ne certam!
Gelu77
Citeaza (tzurlogen @ Apr 20 2010, 04:04 PM) *
pai, hai sa ne certam!

pai pa ce sa ne certam?
tzurlogen
Citeaza (Gelu77 @ Apr 20 2010, 04:13 PM) *
pai pa ce sa ne certam?

pai sa ne certam pe ce motiv de cearta sa gasim smile.gif
Gelu77
Citeaza (tzurlogen @ Apr 20 2010, 04:14 PM) *
pai sa ne certam pe ce motiv de cearta sa gasim smile.gif

pai luam subiectele din alte topice si ne certam frumos:)
Musafir
Aici vor ajunge atacurile la persoana si raspunsurile la respectivele atacuri . Voi taxa doar exagerarile .

Dar nu crezi ca te iei prea in serios? Te plateste la bucata? biggrin.gif
tzurlogen
Citeaza (HotAdmin @ Apr 20 2010, 04:02 PM) *

si care ar fi cuvintele care nu se pot scrie?
as dori o lista, daca se poate smile.gif
hotnewsadmin
Citeaza (Musafir @ Apr 20 2010, 05:29 PM) *
Dar nu crezi ca te iei prea in serios? Te plateste la bucata? biggrin.gif

Incerc sa conving cativa oameni sa nu se mai certe pe subiecte . Pe de alta parte , nu-mi place sa sterg ce scrie cineva si uite , am gasit solutia asta . Accept sugestii , daca cumva ai o idee mai buna , pune-o aici .
tzurlogen
se poate face topicul asta 18+ ?
ca sa ne exprimam mai concis smile.gif
hotnewsadmin
Citeaza (tzurlogen @ Apr 20 2010, 05:38 PM) *
se poate face topicul asta 18+ ?
ca sa ne exprimam mai concis smile.gif

nu , insa poti pune p...a smile.gif . Nu-mi spune ca ai nevoie sa injuri explicit .
tzurlogen
Citeaza (HotAdmin @ Apr 20 2010, 04:45 PM) *
nu , insa poti pune p...a smile.gif

cool.gif
e bine de stiut wink.gif
totusi, sper sa nu fie cazul.
Till
Opa ce-i aicea ? ohmy.gif
Si eu nu scriu aici ?
Sau probabil nu ma încadrez în aceasta categorie ?
dreapta chibzuinta a lui massaro

Care persoana???????????????

Ar fi mai potrivit groapa cu prostie!!!!!

Ca numai ignoranta si prostia fac groapa..........in buget, in ...etc,....etc......

un oarecare
Akanom nu-ti mai pierde timpul cu idioti ca "crusoe". Pur si simplu ignora-l. Nu-i mai face jocul de a abate atentia de la adevarata problema. E UN IMBECIL SI ATAT.
Astept cu nerabdare formularea cadru pentru reclamatia ce trebuie facuta catre reprezentantii nostrii pe care-i platim cu salarii astronomice.
Gelu77
Citeaza (un oarecare @ Apr 21 2010, 06:09 PM) *
Akanom nu-ti mai pierde timpul cu idioti ca "crusoe". Pur si simplu ignora-l. Nu-i mai face jocul de a abate atentia de la adevarata problema. E UN IMBECIL SI ATAT.
Astept cu nerabdare formularea cadru pentru reclamatia ce trebuie facuta catre reprezentantii nostrii pe care-i platim cu salarii astronomice.

asta sa inteleg ca a fost un post proaspat mutat in groapa?smile.gif)
kjh
huh.gif ... cearta ? vreau sa particip si io !!!! biggrin.gif
Till
Citeaza (Gelu77 @ Apr 21 2010, 06:23 PM) *
asta sa inteleg ca a fost un post proaspat mutat in groapa?smile.gif)

cam asa ceva.
sarmanul ala precis îsi cauta înca postul pe topicul lui laugh.gif
Mai are putin si pune anunt :

"Pierdut post tigrat, cu pedigee îndoielnic. Raspunde la numele "ce bou am fost, noroc ca sunt". Gasitorului recompensa. Ete sanchi"
Securitatea comunista

Sictiri biserica nebuna !
Ai uneltit , impilat , ucis si masacrat pe evrei , pagani, comunisti , atei , musulmani ca sa aduci puterea monstrului despre care mandatul de arestare emis de romani precizeaza ca era " infiorator la chip si cu doua cocoase "- cel ce singur s-a definit in evanghelia dupa Toma : "Unii cred ca eu am venit sa aduc Pacea pe pamant dar eu am venit sa aduc Sabia caci unde vor fi cinci , trei vor fi contra doi si doi contra trei si fiului contra tatalui si tatal contra fiului "
Popimea si bisericile ei au fost uneltele Diavolului ; nu a adus mantuirea ci dezbinarea , impilarea si razboaile nebune din Biblie precum Razboaiele romane de cotropire si desfiintare a omului , Inchizitia , Cruciadele , Cel Del Al Doilea Razboi Modial si Revolutia cu 20 de ani de impilare , de saracie pentru popor si de opulenta pentru lepre si secaturi , de minciuni cum minciuna este toata religia si pretinsii ei mantuitori .Oamenii de rand nu-si mai pot vinde nici macar produsele agricole si nu mai au nici macar dinti in gura dar tu nu vezi si nu intelegi nimic .Repeti la infinit porcariile Bibliei revolute si condamnate de toate secolele si de toata lumea treaza si civilizata.
Ai distrus 3000 de fabrici si in locul lor ne-ai ridicat 3ooo de biserici sa ne inchinam la monstrii setosi de sange si razboaie, de crime, prostitutie , violuri si minciuna.
A Lef
Citeaza (Pintea Haiducul @ Apr 26 2010, 05:26 PM) *
Sunt profesor de Stiinte, la urma urmei...

Mey Pintea, tu parca urmai un tratament. Tot nu sunt semne de ameliorare ?
gigel de luxembourg
Citeaza (Crusoe @ Apr 29 2010, 09:02 PM) *
Daca ma jignea un om inteligent, poate-mi faceam probleme.

iar faci greseli in exprimare. corect se spune: daca eram un om inteligent pote-mi faceam probleme. (nota: fara virgula)
mama lui gigel
gigele daca mai vorbesti urit cu oamenii nu te mai las seara la calculator.

mama de luxembourg
ghita
Citeaza (mama lui @ Apr 30 2010, 09:35 AM) *
si ce e relevant pentru a aprecia capacitatea de a gandi logic, daca nu inteligenta.. memoratul cumva?

vorbeam despre relevanta testelor IQ la care domnul gigel are o nota superioara pare-se
antigelu
Citeaza (gigel de luxembourg @ Apr 30 2010, 09:30 AM) *
sincer nu prea ma intereseaza la modul serios aspectul asta. imi place sa ma contrazic cu voi asa cum chiorului ii place sa se afle in tara orbilor.

scuze, n-am stiut...
dar cred ca in cazul asta ar fi mai bine sa postezi la categoria bancuri, pilde si povesti cu pesti
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Giuliano de la Parma
Citeaza (Cocolina @ Apr 29 2010, 03:18 PM) *
pana una alta,io trebuie sa platesc 1500 euro! angry.gif pe Honda CRV din 2007,in timp ce o rabla din 1900 toamna plateste 100 de euro! angry.gif deci de ce trebuie sa platesc io atata?dat fiind ca sunt conform cu normele de poluare??
Cata nesimtire la guvernantii astia,nu mai stiu cat si de unde sa mai jecmaneasca!

cocolino, asa-i ca e nazisti italienii aia?
mama lor de inculti si de nespalati.. sa nu poti tu sa- ti inscrii taraboanta intr-o tara cu taxe umane de duhoarea italiana!!
de atata scarba ce ti-au provocat vad ca-ti vine sa borasti peste tot.. eu zic sa iei un gat de aer conservat la frigider si sa te lasi o vreme de comentat!
tzurlogen
Citeaza (gigel de luxembourg @ Apr 30 2010, 09:10 PM) *
ofcourse, asta se face de fapt pe aici. de cate ori am discutat la obiect au venit trolii si au inceput cu aceleasi stereotipuri (ca religia e opium, ca religiosii sunt prosti, ca ateii e destepti si mai sunt si multitesticulari). asadar, why not? macar imi aduc aminte de tinerete, sunt crescut in cartier de bucuresti, am vazut prea multi smecheri prosti la viata mea ca sa nu ii pot recunoaste chiar si daca sunt ascunsi dupa monitor.

si pe unde esti crescut?
prin Ferentari?
nu vezi ce faci?
spui ca ceilalti mananca rahat si de fapt tu o faci.
quote gigel: "astia nu au nimic de spus.
sa-i mai f..t si io o data-n gura ca sa am ultimu' cuvant"
esti mare!

gigel de luxembourg
Citeaza (tzurlogen @ Apr 30 2010, 10:12 PM) *
si pe unde esti crescut?
prin Ferentari?
nu vezi ce faci?
spui ca ceilalti mananca rahat si de fapt tu o faci.
quote gigel: "astia nu au nimic de spus.
sa-i mai f..t si io o data-n gura ca sa am ultimu' cuvant"
esti mare!

in rome do what romans do.
Crusoe
Citeaza (Marti @ May 6 2010, 08:05 AM) *
Nu se studiaza biblia la ora de religie!

Da' ce anume se studiaza, Dobitocia Ta, Scufita Rosie ?

Ce-i spunem unui copil caruia ii predam morala crestina, de unde vine ea, daca nu DIN BIBLIE ?
Aceeasi carte in care rahatul ala de dzeu indeamna la crime, homofobie, misoginism, comite sau sustine atrocitati, genocide sau infanticide ?

Daca un copil de 10 ani intreba: Iisus a zis sa ne iubim aproapele, dar dzeu de ce nu-i iubeste pe TOTI ? - ce-i raspunzi ?
De ce e pacatoasa femeia (adica mama lui), de ce ucide dzeu iepurasii si caprioarele din cauza unor "pacatosi", la potop, cine a fost mama copiilor lui Cain si de unde a aparut ea, cum a salvat Noe ursii polari sau cangurii, de ce ucide dzeu copiii din Sodoma si Gomora etc etc ?

Nu BIBLIA e fundamentul moralei crestine ?
Nu e aceeasi "carte sfanta" ? wacko.gif

...

Sau scoateti in fata ce va convine din cartea aia - si bagati sub pres toate ineptiile, cretinatatile si atrocitatile ?

Citeaza (Musafir @ May 6 2010, 09:31 AM) *
sustin libertatea religioasa si de gandire.

Atunci acorda-le si copiilor aceeasi libertate de-a nu fi indoctrinati in scoala cu o carte care contine INGROZITOR DE MULTE CRETINATATI PATOGENE. wacko.gif
tot eu
Citeaza
Sa va povestesc simplu: eu, ca parinte nu vreau sa am copiii indoctrinati cu niste "invataturi" ale unor ... nu mai zic acum cum sunt preotii.

Si ce te opreste sa scrii 3 randuri pe un colt de hartie si sa ti-l retragi de la ora de religie. Sunt sigur ca nu ai copii (ca majoritatea ateilor) si ca nu te f... grija de copii tai ci vrei doar sa f... copii altora.

Acum o intrebare si o precizare. Eu nu sunt catolic dar urmaresc cu atenti scandalul cazurilor de pedofilie din biserica catolica.
Din punctul meu de vedere vina papei si a cardinalilor nu este data de existenta acestor cazuri (inevitabile si nu din cauza bisericii) ci marea vina este ascunderea si acoperirea lor in loc sa acesti preoti da fie automat caterisiti si zvarliti pe mana politiei.

Acum doresc ca toti ateii de pe forum sa declare in clar (nu mai mult sau mai putin voalat cum au facut pana acum) ca singura solutie este desfiintaterea biseriii catolice care prin insasi existenta provoaca automat acest lucru.
Pentru ca dupa aceasta declaratie vreau sa vin cu dovezi si argumente clare care sa arate ca biserica nu are o vina directa privind aceste cazuri de pedofilie (doar aceea ca nu i-a dat pe mana autoritatilor) si daca biserica dispare cazurile de pedofilie se v-or muta pur si simplu in alt loc.

Crusoe
Citeaza (tot eu @ May 6 2010, 10:52 AM) *
Acum doresc ca toti ateii de pe forum sa declare in clar (nu mai mult sau mai putin voalat cum au facut pana acum) ca singura solutie este desfiintaterea biseriii catolice care prin insasi existenta provoaca automat acest lucru.
...
se v-or muta pur si simplu in alt loc.

Cate clase zici ca ai, Einstein ?
Ai macar gimnaziul terminat ?

...

Eh, dar nu conteaza clasele, ci bunul simt:

Citeaza (tot eu @ May 6 2010, 10:52 AM) *
ca nu te f... grija de copii tai ci vrei doar sa f... copii altora.

Sfanta nascatoare de 1/3 de dzeu, asta da exprimare de crestin.
tot eu
Citeaza
Da' ce anume se studiaza, Dobitocia Ta, Scufita Rosie ?

Citat din Crusoe.

Mersi Intunericimea ta, Marite Crusoe. Eu m-am exprimat urat cu (f...) dar tu ai venit sa ma luminezi si sa imi arati cum trebuie sa se exprime un om de tip nou evoluat , ateu si care s-a lepadat de Satana (a se citi Dumnezeu).
Mersi mult se vede clar ca ateismul te-a ridicat mult peste gloata credinciosilor. Ha Ha Ha. Ateismul si evolutia reduce omul la nivelul unui animal. La Crusoe se vede perfect asta. Desi imi atrage atentia ca m-am exprimat necuvincios (are dreptate) nu se poate abtine ca un soarece in fata capcanei cu branza sa nu faca si el exact la fel. Ha HA Ha.

Crusoe
Diferenta dintre noi, Dobitocia Ta Completa, este:
1. de vreo 10 ani de scoala, te citez:

Citeaza
se v-or muta pur si simplu in alt loc.

Citeaza
v-a demasca

si
2. eu NU VREAU SA PREDAU NIMANUI MORALA, spre deosebire de un cretin repetent care scrie asta:

Citeaza
ca nu te f... grija de copii tai ci vrei doar sa f... copii altora.

printre multe alte injuraturi,
dar are pretentia sa educe moral copiii altora.

Impusca-te in cap; o sa supravietuiesti, e GOL.
tot eu
Am lasat un "sunte-ti" ca sa aiba ce imi raspunde Crusoe. Altfel e saracu fara replica.
Crusoe
Dobitocia Ta Repetenta, se pare ca ai "lasat" si un "v-a demasca"

Nu-mi zi - special sa am ce scrie ? laugh.gif

PS - si nu sunt ateu, prostane. wacko.gif

Poate totusi ai de repetat clasa a 5-a si te retinem.
toni
Oricine ai fi Pintea as dori sa participi la o discutie pe subiectul " referedum pentru blocarea ordonantelor de urgenta" pentruca tin foarte mult ca aceasta discutie sa beneficieze de o participare a "Greilor" de pe acest forum avand in vedere ca este cea mai perversa si mai devastatoare arma pe care au avut-o politicienii de dupa revolutie si de care s-au folosit din plin ca sa ne aduca unde ne-au adus.

PS
Este pentru prima data cand apelez la acest mijloc (forumul) de a-mi face cunoscute parerile si nu stiu daca voi gasi moderator sau daca postarea mea este valida.
Pintea Haiducul
Citeaza (toni @ May 18 2010, 11:31 AM) *
Oricine ai fi Pintea as dori sa participi la o discutie pe subiectul " referendum pentru blocarea ordonantelor de urgenta" pentruca tin foarte mult ca aceasta discutie sa beneficieze de o participare a "Greilor" de pe acest forum avand in vedere ca este cea mai perversa si mai devastatoare arma pe care au avut-o politicienii de dupa revolutie si de care s-au folosit din plin ca sa ne aduca unde ne-au adus.

Cu placere, Toni. Deschide tu un topic pe acel subiect si voi comenta acolo. smile.gif
Pintea Haiducul

Exterminatorul poporului român
terminatorul de servicii
Slabut buoy pinteo. Daca zici ca esti prafesor, ai dreptate, nu ne trebuiesc banii de la fmi. Mai nimerita ar fi o reducere a salariilor bugetarilor cu 75+ % iar in locul jucariilor din mana personajului din poza ar trebui pusa o MG 42. smile.gif
Vasalie
Citeaza (Pintea Haiducul @ May 19 2010, 09:15 AM) *
Obsesii? Rezonez pur si simplu la instinctul de autoconservare al poporului meu, care e condus de un criminal. Asta inseamna ca am obsesii? Poate "obsesia" supravietuirii, pe care o au toti romanii... Decat sa planga mamele noastre, mai bine sa planga mă-sa! angry.gif

Pintea, iar au uitat aia cu halate albe sa-ti dea medicamentele ? Stai cuminte, ca trebuie sa apara, sa-ti dea tricoul ala fara maneci.
Musafir
Citeaza (Vasalie @ May 19 2010, 09:34 AM) *
Pintea, iar au uitat aia cu halate albe sa-ti dea medicamentele ? Stai cuminte, ca trebuie sa apara, sa-ti dea tricoul ala fara maneci.

Acest sarac dement isi plange si el neputinta. Profesoras de mana tzshpea, sigur alcoolist cronic, acest Pintea care se erijeaza in inteligenta natiei romane, este de fapt cel mai mare rebut al societatii romane. Americanii au un cuvant facut parca special pentru acest handicapat: LOOSER
Vasalie
Pintea, esti foarte sexos iar eu sunt gay, nu vrei sa-mi dai muie?
Aceasta este versiunea "lo-fi". Pentru a vedea versiunea grafica integrala:click aici.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.