Help - Cauta - Membri - Calendar
Versiune intreaga: Cartea Codul lui Oreste
Hotnews.ro Forum > Am vazut, am ascultat, am citit > Carti
marius_1988
Salut, am aflat ca sa lansat pe piata cartea Codul lui Oreste pare a fi o carte extraordinara, am comandato si eu de la librarie online, si sunt foarte curios sa aflu despre ce este vorba in aceast Cod a lui Oreste.
Bioshock
Oreste fostul bodyguard? e tare omul cunoaste multe perspective ale vietii,are cultura generala,sa imi zici daca ti-a placut cartea si ce puncte interesante are,poate dupa sa o cumpar si eu.sal
Marius
Din păcate, capitole întregi din cartea lui Oreste sunt plagiate după alte lucrări, fără a se respecta câtuşi de puţin legea drepturilor de autor. Îi sunt atribuite astfel lui Oreste idei şi o muncă pe care le-a furat de la alţii, şi pe care şi le asumă fără jenă. Aşa înălţare spiriruală… ! Încă un impostor. A devenit peste noapte şi mare maestru mason, într-o masonerie „spiritualistă“ inventată de el şi de farmacistul Sauciuc (era să zic Cauciuc, la cât de elastică le este doctrina masonico-spiritistă).
pal elena
am citit o, si mi a placut foarte mult, ba chiar am recomandat o mai multor prieteni. jos palaria!!!
-----
pentru cei interesati SITE FILTRAT DE MODERARE
Aceasta este versiunea "lo-fi". Pentru a vedea versiunea grafica integrala:click aici.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.