Help - Cauta - Membri - Calendar
Versiune intreaga: Batman - The Dark Knight
Hotnews.ro Forum > Am vazut, am ascultat, am citit > Filme si seriale
Bebe
De ce are filmul asta atata succes? Am citit ca s-ar putea sa intreaca Titanicul la incasari.
Viorel
Poate pentru ca este un film care vorbeste despre dilemele reale ale lumii de azi si pentru ca e bine facut. De mult n-am mai vazut un film care sa mi se para atat de contemporan.
Dar, bineinteles ca nu din cauza asta a avut succes, ci din cauza actorului care l-a jucat pe Joker, Heath Ledger. Si pentru faptul ca a fost ultimul lui rol complet, inainte de a muri. Datorita lui s-au dus oamenii la film.
Geo T
Citeaza (Viorel @ Aug 4 2008, 09:57 AM) *
Dar, bineinteles ca nu din cauza asta a avut succes, ci din cauza actorului care l-a jucat pe Joker, Heath Ledger.

Filmul lung, plictisitor, fara punct culminant, dar merita vazut pentru Ledger.
leo
un film foarte bun

daca intrati si voi pe www.imdb.com si dati search The dark knight o sa vedeti ca are o nota destul de mare, in urma voturilor a zeci de mii de oameni ! deci nu va luati dupa o persoana caruia nu i-a placut filmul si lasa un feedback negativ. filmul merita vazut. personal ii dau 8.5 din 10 , si am vazut destule filme cat sa imi pot da cu parerea
te
Nu sunt fan batman dar nu regret ca am vazut filmul, Heath Ledger a jucat intr-adevar foarte bine; a fost cu totul diferit de ceea ce ma asteptam sa vad.
sss
Citeaza (leo @ Aug 18 2008, 08:12 PM) *
un film foarte bun

daca intrati si voi pe www.imdb.com si dati search The dark knight o sa vedeti ca are o nota destul de mare, in urma voturilor a zeci de mii de oameni ! deci nu va luati dupa o persoana caruia nu i-a placut filmul si lasa un feedback negativ. filmul merita vazut. personal ii dau 8.5 din 10 , si am vazut destule filme cat sa imi pot da cu parerea

nu stiu cum sa-ti explic "prietene" dar esti un ///...si daca tu poti da 8.5 la un asemenea film inseamna ca habar nu ai ce inseamna cinematografie...apropo filmul are nota mare datorita lui ledger (de care presupun ca nici nu ai auzit pana acum la cate filme bune ai vazut) pt ca a fost ultimul lui film si nu pt ca ar fi un film bun
extremezone
o porcarie dupa parerea mea , nu isi merita nici in jumate laudele...
ghitacostelus
Mie mi s-a parut genial. S-a muncit enorm de mult la filmul asta. Eu cred ca merita si regizorul o nominalizare la Oscar. Efecte, sunete, machiaje, Heath, scenariu genial... Depaseste cu mult orice productie Marvel. Isi merita laudele.... parerea mea rolleyes.gif
pwffi
Nu m'i sa parut un film atat de bun incat ca notele de pe imbd sa fie atat de reale pe cat ofera filmul. Zilele trecute l-am vazut iar de nota nu pot oferi mai mult de 8 , desigur asta este parerea mea . Filmul are nota mare datorita lui ledger cu siguranta ...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uneori in timpul liber ma joc anumite jocuri online sau citesc carti de stiinta.
pushtiulk@yahoo.com
Am vizionat acest film, il recomand. Pentru cei obositi, nu este recomandat sa fie vizionat seara deoarece tine 3 ore smile.gif
PlayHd
Merita vazut wink.gif
Aceasta este versiunea "lo-fi". Pentru a vedea versiunea grafica integrala:click aici.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.