Help - Cauta - Membri - Calendar
Versiune intreaga: American Dad
Hotnews.ro Forum > Am vazut, am ascultat, am citit > Filme si seriale
vanmorrison
Vi-l recomand cu toata caldura. E criminal!!! Mult mai tare ca Family Guy, fiind facut tot de Seth. Mai sunt fani p-aici?
iuly_men
vanmorrison si eu sunt fan american dad pot sa spun ca sunt cel mai mare fan imi place extraterestru ala roger parca asa il cheama care bea si fumeaza,il urmaream cand era pe procinema,daca sti cumva unde pot sa il vad si eu sau de unde pot loa episoadele plss??
daniel
Citeaza (vanmorrison @ May 27 2008, 11:19 PM) *
Vi-l recomand cu toata caldura. E criminal!!! Mult mai tare ca Family Guy, fiind facut tot de Seth. Mai sunt fani p-aici?

Mmm, eu ramin in continuare la Family Guy, le-am vazut pe amindoua. Oricum, Seth e genial.
iuly_men
Chiar la nimeni nu ii place american dad??dativa si voi cu parerea care este mai tare familia guy sau american dad???
akhton
Citeaza (vanmorrison @ May 27 2008, 11:19 PM) *

american dad rules!!! totusi family guy imi place mai tare dar si roger are niste faze de mori.....seth asta e un geniu....e nasol ca putina lume se uita la family guy/ american dad poate pt uni sunt mai greu de inteles...PEACE
io
dap, sustin, family guy e mai tare ca american dad si stewie e mai tare ca roger....semi gay si f metrosexual smile.gif)
extremezone
family guy este si va ramane cel mai original wink.gif
vegstar12
Serie completa pentru cine doreste: Serial American Dad biggrin.gif Enjoy!
Aceasta este versiunea "lo-fi". Pentru a vedea versiunea grafica integrala:click aici.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.